Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. zamknij

Newsletter

Podaj swoj adres e-mail by na bieżąco otrzymywać informacje o produktach oraz promocjach:

Transport

Celem każdej firmy jest wzrost przychodów. Poza dochodami z prowadzonej działalności sposobem na powiększanie zysków jest kontrola i optymalizacja kosztów. System GPS-LOG pozwala w prosty sposób doprowadzic do nawet kilkudziesięcioprocentowych oszczędności:

KOSZTY PALIWA

W firmach zajmujących się usługami transportowymi koszt eksploatacji pojazdów ma największy udział we wszystkich wydatkach. Zakładając, że typowy europejski pojazd długodystansowy przejeżdża w ciągu roku 160 tys. kilometrów, zużywając średnio 30 litrów oleju napędowego na 100 kilometrów, przy cenie 1,1 euro za litr roczny koszt paliwa wynosi ponad 52 tys. euro. Wg danych dostarczonych nam przez naszych klientów oszczędności związane z wydatkami na paliwo osiągnięte dzięki naszym usługom wynoszą od 15% do 35%. Oznacza to, że na wydatkach na paliwo dla jednego pojazdu można oszczędzić rocznie od 7800 do nawet 18200 euro.

KOSZTY PRACY

Wynagrodzenia kierowców to druga co do wielkości pozycja na liście wydatków firmy transportowej. W aplikacji GPS-LOG istnieje możliwość zoptymalizowania tras przejazdów oraz dokładnej kontroli czasu pracy kierowców. Klienci mogą także zdefiniować różne mierzone parametry, np. czas rozładunku lub postoju w wybranym miejscu mające wpływ na długość czasu pracy. Te funkcjonalności składają się na obniżenie kosztów wynagrodzeń nawet o 15%.

POZOSTAŁE KOSZTY

Dzięki optymalizacji tras nasi klienci redukują przebiegi a w konsekwencji mogą obniżyć liczbę pojazdów i zatrudnienie bądź osiągać odpowiednio wyższe przychody dzięki lepszemu wykorzystaniu zasobów. Dodatkowo dzięki tej funkcji istnieje możliwość osiągnięcia oszczędności na kosztach winiet i innych opłat drogowych.

INNE KORZYŚCI

Poza kosztami, na które ma bezpośredni wpływ system, nasi klienci uzyskują szereg dodatkowych korzyści. To przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa i zwiększenie kontroli stanu technicznego pojazdów.

 

Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8